top of page

Materiały z piątego wydarzenia CEC Tricity: Cyrkulacja - zachowanie produktów i materiałów w obiegu.

2 grudnia 2021 odbyło się piąte wydarzenie w ramach Circular Economy Club Tricity, Partnerem wydarzenia było Centrum Designu w Gdyni. Gościliśmy przedstawicieli organizacji Zero Waste Europe oraz firmy CYRKL.


Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 90 osób, zaś ponad 50 osób wzięło udział w tym spotkaniu na żywo. Cieszymy się z dużego zainteresowania tematyką dotyczącą gospodarki o obiegu zamkniętym!CEC Tricity to lokalna inicjatywa trójmiejska, stanowiąca część międzynarodowej sieci Circular Economy Club. Celem CEC Tricity jest przyspieszanie przejścia na modele cyrkularne w Gdyni, Sopocie i Gdańsku, jak i szerzej, motywowanie do transformacji ku gospodarce o obiegu zamkniętym na Pomorzu i w Polsce. 

Nagranie

Zapraszamy do obejrzenia nagrania wydarzenia.


(Video można otworzyć poniżej lub w osobnym oknie w YouTube, gdzie w opisie pod filmem można znaleźć rozpiskę godzinową umożliwiającą wybranie konkretnej prezentacji.)Prezentacje

dostępne w formie plików pdf do ściągnięcia


Prezentacja_CEC_Wprowadzenie
.pdf
Pobierz PDF • 749KB
Prezentacja_Centrum Designu_Design dla zrównoważonej przyszłości
.pdf
Pobierz PDF • 800KB
Prezentacja_CYRKL_Marketplace dla odpadów
.pdf
Pobierz PDF • 5.49MB
Prezentacja_ZWE_Nietoksyczny cykl materiałów
.pdf
Pobierz PDF • 2.63MB
 

Zapraszamy by dołączyć do grupy Circular Econmy Club Tricity na LINKEDIN.


Zapraszamy też na kolejne wydarzenia! Oprócz wystąpień gości na naszych wydarzeniach zawsze jest czas na dyskusje i networking. Osoby które nie chcą przegapić informacji o kolejnych wydarzeniach zapraszamy by zaglądać na naszą stronę lub zapisać się na nasz newsletter (na dole strony TUTAJ). Jeżeli macie pomysł na istotny temat, chcielibyście zostać partnerem bądź prelegentem, lub takowego zasugerować - zapraszamy do kontaktu!


100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page