top of page

Obejrzyj webinar - trzy pomysły na lepszy świat

Cieszymy się z kolejnego, ekscytującego projektu, który mogliśmy realizować na zaproszenie Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku. Tym razem wspólnie z IKM-em zaprosiliśmy Was na webinar o tytule „Czym są ZR, ZW i GOZ? Trzy pomysły na lepszy świat”. Wydarzenie odbywało się w ramach cyklu Miasto 2050, koordynowanego przez Paulinę Cichosz.Z racji na to, że webinar odbywał się w trakcie trwającej obecnie pandemii COVID-19, dodaliśmy do zakresu tematycznego także inne istotne zagadnienie: zdrowie planety a zagrożenie epidemiologiczne. I od tego właśnie zagadnienie rozpoczął się webinar. Następnie zaprezentowane zostały podstawy trzech tytułowych koncepcji, a są nimi:

- zrównoważony rozwój (ZR)

- zero waste (ZW)

- gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ)

Kto nie uczestniczył w webinarze na żywo, a jest zainteresowany tą tematyką, zachęcamy Was do obejrzenia nagrania, które możecie znaleźć na kanale IKM-u na YouTube klikając TUTAJ.


UWAGA TECHNICZNA: W nagraniu brakuje dźwięku w dwóch momentach:

0:00:00 - 00:01:48 oraz 1:02:10 - 1:03:40

Także nie szukajcie błędów w Waszych ustawieniach tylko przewińcie nieme fragmenty do przodu. Przepraszamy za te utrudnienia.

Jeżeli po obejrzeniu webinaru chcielibyście otrzymać plik z pełną listą źródeł, linków i dalszych materiałów lub jeżeli macie pytania czy też komentarze dotyczące zawartości webinaru, skontaktujcie się z nami! Napiszcie do nas na adres: amdesogus@gmail.com

19 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page