top of page

Materiały z czwartego wydarzenia CEC Tricity: REUSE - wielorazowość działa!

12 października 2021 odbyło się czwarte wydarzenie w ramach Circular Economy Club Tricity, Partnerem wydarzenia był Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Naszymi gośćmi byli przedstawiciele firm oferujących rozwiązania wielorazowe: Take!Cup, SWAPP oraz Packoorang.CEC Tricity to lokalna inicjatywa trójmiejska, stanowiąca część międzynarodowej sieci Circular Economy Club. Celem CEC Tricity jest przyspieszanie przejścia na modele cyrkularne w Gdyni, Sopocie i Gdańsku, jak i szerzej, motywowanie do transformacji ku gospodarce o obiegu zamkniętym na Pomorzu i w Polsce. 

Nagranie

Zapraszamy do obejrzenia nagrania wydarzenia.


(Video można otworzyć poniżej lub w osobnym oknie w YouTube, gdzie w opisie pod filmem można znaleźć rozpiskę godzinową umożliwiającą wybranie konkretnej prezentacji.) 

Zapraszamy by dołączyć do grupy Circular Econmy Club Tricity na LINKEDIN.


Zapraszamy też na kolejne wydarzenia! Oprócz wystąpień gości na naszych wydarzeniach zawsze jest czas na dyskusje i networking. Osoby które nie chcą przegapić informacji o kolejnych wydarzeniach zapraszamy by zaglądać na naszą stronę lub zapisać się na nasz newsletter (na dole strony TUTAJ). Jeżeli macie pomysł na istotny temat, chcielibyście zostać partnerem bądź prelegentem, lub takowego zasugerować - zapraszamy do kontaktu!


23 wyświetlenia0 komentarzy

Comentários


bottom of page